KURUMSAL

UNIVATION HAKKINDA

Univation, Bursa ve İstanbul ofisleriyle, Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine hizmet veren profesyonel bir inovasyon danışmanlığı şirketidir. Univation, firmalarda, üniversitlerde ve sivil toplum kuruluşlarında inovatif bakış açısı kazandıran eğitimler, AR-GE merkezi kurma ve yapılandırma hizmeti, mevcut AR-GE merkezlerine moderatörlük etme hizmeti, TÜBİTAK ve KOSGEB gibi kuruluşların AR-GE destek programlarına proje hazırlama ve danışmanlık verme hizmeti, Ekonomi Bakanlığı marka destek ve Turquality süreçlerinde danışmanlık hizmeti gibi ürünlerini müşterileri ile paylaşmaktadır.

 

İnovasyon, her alanda yapılabilmektedir. İnovasyonun hangi alanlarda nasıl yapılacağı konusunda Univation, firmalara katma değer üretmektedir. İnovatif bakış açısı kazandırma eğitimleri ve çalıştayları ile Univation, firmaları geleceğe taşımakta önemli bir rol üstlenmiştir.

 

Pek çok firma AR-GE birimlerine sahiptir. Ancak bu birimler firma içerisinde öz sermaye ile ciddi bütçelere sahip olamadan kaybolmaktadırlar. Univation, firmaların AR-GE birimlerini devlet destekli AR-GE merkezlerine dönüştürmekte ve AR-GE merkezlerinin de idamesinde can damarı olan, finansal entegrasyon, teknik danışmanlık ve sınai mülkiyet sistemleri gibi konularda moderatörlük yapmaktadır.

 

Univation, TÜBİTAK-TEYDEB AR-GE hibeleri gibi projelerde, firmalara üst seviyede bir hibe almalarını sağlamakta, ayrıca daha önemlisi sürdürülebilir bir proje sistemi kurulmasında öncülük etmektedir.

 

Univation, fikri ve sınai haklar konusunda Türkiye’nin sektör lideri kuruluşu olan Bilen Patent A.Ş. ile entegre olmuş bir yapıya sahiptir. Bilen Patent’ten aldığı güç ile projelere patent vekili gözü ile bakmakta ve AR-GE patent entegrasyonunu devlet destekleri ile birleştiren Türkiye’deki ilk örneği teşkil etmektedir.

 

Bizi Tanıyın Neden Univation? Hakkımızda Galeri TV Programları Basında Biz Reklamlarımız Haberler Duyurular
Hizmetler Tübitak 1501 Danışmanlığı Tübitak 1507 Danışmanlığı Tübitak 1511 Danışmanlığı Kosgeb Arge Danışmanlığı
Örnek Projeler Tübitak Başarı Hikayeleri
Referanslarİletişim

E-Bülten
e-posta ile guncel kalmak icin listemize katılın

 

 

http://www.facebook.com/univation.com.tr http://twitter.com/univationcomtr
http://plus.google.com/104960155370687868011/posts http://www.linkedin.com/in/univation
  Adres : Hüdavendigar Mh. Bent Cd. No. 163/B Osmangazi - Bursa / Türkiye
Tel : +90 (224) 239 30 50 | Faks : +90 (224) 239 30 70 | E-Posta : info@univation.com.tr